МУЗЕЙ. ПАМ’ЯТЬ. ПОШУК
МУЗЕЙ
ПАМ’ЯТЬ
ПОШУК
Контакти та запити

Наша адреса:

м. Київ, вул. Лаврська, 24

Від станції метро «Арсенальна» їхати автобусом № 24, № 25 або тролейбусом №38 до зупинки «Національний музей історії України у Другій світовій війні» (кінцева)


Поштова адреса:

01015, м. Київ, вул. Лаврська, 24

Контактний номер:

+38 (044) 285-20-82

E-mail:

poshuk@warmuseum.kyiv.ua

Важливо!

У запиті слід вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання заявника, мету проведення пошуку, а також зазначити ступінь родинних зв’язків із розшукуваним.

Для членів родин загиблих (дружин, чоловіків, братів, сестер, дітей, онуків, правнуків) запити виконуємо безкоштовно.

Термін виконання запиту становить 1–2 місяці, залежно від складності пошуку інформації та обсягу дослідження. Оперативність і результативність залежать від вичерпності й точності поданих заявником вихідних даних. Упродовж року відповідаємо не більш ніж на два запити від одного заявника.

Увага! Музей не надає інформації про загибель цивільних осіб, учасників партизанського руху, військовослужбовців, які повернулися з фронту живими або не брали участі в бойових діях під час Другої світової війни, а також не проводить генеалогічних досліджень.

Оскільки на території України немає єдиної бази військових поховань, то для пошуку загиблого воїна за списками братських могил потрібно вказати країну та місцевість, де загинув військовослужбовець. Рекомендуємо здійснити попередній пошук на: пошуковому порталі martyrology.org.ua та в об’єднаних базах загиблих воїнів на закордонних інтернет–ресурсах.

Для оформлення запиту на розшукуваного необхідно завантажити анкету та надіслати ії до музею. Відповідь на запит надається лише при наявності заповненої анкети.